rencontre au bout du monde mature avec ado site de rencontre en islam rencontre ta coquine rencontre femme a aucamville maguy marin ou le pari de la rencontre

Ewelina Mozal – lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła w 2007roku. W 2010 ukończyła studia podyplomowe na Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego na kierunku “Zarządzanie jednostkami opieki medycznej”. W czasie wolnym tańczy pole dance i salsę, uwielbia jazdę konną.

Karolina Milcarz – asystentka
Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej Start Edukacja w Kielcach. Dodatkowo ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym o kierunku Psychopedagogika opiekuńczo-terapeutyczna. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakt zarówno z pacjentem jak i współpracownikami. Posiada szeroką wiedzę i umiejętności przy leczeniu pod mikroskopem. Cały czas poszerza  i doskonali swoje kwalifikacje w tym kierunku. W wolnych chwilach lubi spacery, kocha zwierzęta oraz wypoczynek w górach.

 

Anna Jańczyk – asystentka
Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej AwansMed w Kielcach. Jest osobą empatyczną, dbającą o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta. Prywatnie wielka wielbicielka motoryzacji i wędkarstwa

Szanowni Państwo od 4.05 gabinet wznawia przyjęcia w odpowiednim reżimie sanitarnym.

Przyjmowani będą pacjenci zdrowi – bez objawów infekcji. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na wyznaczoną godzinę – nie ma możliwości wcześniejszego oczekiwania na wizytę w poczekalni. Równocześnie informujemy ,że nie ma możliwości przyjścia na wizytę z osobą towarzysząca (wyjątkiem są pacjenci niepełnoletni oraz niepełnosprawni).

Gabinet nie pobiera dodatkowych opłat sanitarnych.

Godziny pracy uległy zmianie – rejestracja jest telefoniczna albo poprzez portal znanylekarz.pl